خرید 30 مدل بهترین حلقه ورزشی با قیمت ارزان

 • 5 تیر 1399
 • 0 نظر
 • تیم تحریریه

حلقه ورزشی یکی از لوازم و تجهیزات ورزشی می باشد که بسیار پرطرفدار می باشد. حلقه ورزشی به نام های دیگری مانند حلقه لاغری و هولاهوپ نیز معروف می باشد. این حلقه در سالن های ورزشی و باشگاه ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. مزیت بالای این حلقه به استفاده ی آن در منزل و خانه بر می گردد و افراد به راحتی می توانند در منزل خود نیز از این وسیله ی ورزشی استفاده کنند.

پیشنهاد:
26 مدل بهترین کش ورزشی با کیفیت و قیمت ارزان + خرید اینترنتی

جنس حلقه ورزشی پلاستیک و یا فلز بسیار سبک می باشد، رنگ های آن نیز بسیار متنوع می باشد. در ابتدای استفاده  از این حلقه ورزشی حتما در بدن شما آثار کوفتگی و درد دیده می شود این امر بسیار طبیعی است و اصلا جای نگرانی نیست. بهتر است در زمان شروع این ورزش از حلقه های سنگین استفاده کنید زیرا کار با آن ها نسبت به مدل سبک تر بسیار راحت تر و آسان تر می باشد.

مزایای استفاده از حلقه ورزشی

استفاده از حلقه ورزشی به تقویت بدن و گلوتات شما بسیار کمک می کند. چرخش حلقه به دور کمر شما باعث خواهد شد که ماهیچه های مرکزی و دور کمر شما تقویت شود. عضلات گلوتات و همچنین عضله های باسن نیز با این ورزش تقویت می شوند.

افرادی که از این حلقه استفاده می کنند انعطاف پذیری مفاصل خود را نیز بالا می برند. افراد مبتلا به آرتریت نیز با استفاده از این حلقه می توانند به درمان خود کمک کنند.

یکی از مهمترین مزیت های این حلقه ورزشی کمک به کاهش وزن می باشد. به دلیل سوزاندن کالری با این حلقه افراد بسیاری از این وسیله ی ورزشی استفاده می کنند. افرادی که چربی های زیادی در ناحیه ی شکم خود دارند می توانند از این حلقه استفاده کنند زیرا این وسیله ماهیچه های دورکمر و شکم شما را فعال می کند و باعث لاغری آن ناحیه می شود.

لیست محصولات منتخب سایت بوم اسپورت برای این نوشته

لوازم تناسب اندام تن زیب مدل Double Projectives

«لوازم تناسب اندام تن زیب» مدل «Double Projectives» در سالن‌های ورزشی و کلاس‌های ایروبیک جای خود را باز کرده و از آن برای انجام حرکات‌ چرخشی دور کمر، شکم، ران، بازو و… استفاده می‌شود. به تناسب جثه‌ی افرادی که می‌خواهند از این وسیله استفاده کنند، هولاهوپ‌های مخصوص کودکان‌ به‌ قطر 71 سانتی‌متر و ویژه‌ی بزرگ‌سالان‌ به قطر 102 سانتی‌متر ‌توصیه می‌شود. مدل‌های جدید هولاهوپ از قطعات جداگانه‌ای تشکیل شده که به‌شکل پازل به‌هم متصل می‌شوند. سطح داخلی این حلقه‌ها آج‌هایی دارد که موقع چرخیدن حلقه به دور بدن، با واردکردن ضربات متوالی به لایه‌های چربی زیر پوست، باعث بهتر سوختن موضعی آن‌ها می‌شود. استفاده از هولاهوپ به مکان مخصوص نیازی ندارد و نه‌تنها در سالن‌های ورزشی و پارک‌ها بلکه در خانه هم می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.
۵۵,۰۰۰ تومان

حلقه لاغری همراه سالار مدل DOUBLEHOOP

«حلقه لاغری همراه سالار» مدل «DOUBLEHOOP» در سالن‌های ورزشی و کلاس‌های ایروبیک جای خود را باز کرده و از آن برای انجام حرکات‌ چرخشی دور کمر، شکم، ران، بازو و… استفاده می‌شود. به تناسب جثه‌ی افرادی که می‌خواهند از این وسیله استفاده کنند، حلقه لاغری های مخصوص کودکان‌ به‌ قطر 71 سانتی‌متر و ویژه‌ی بزرگ‌سالان‌ به قطر 102 سانتی‌متر ‌توصیه می‌شود. مدل‌های جدید هولاهوپ از قطعات جداگانه‌ای تشکیل شده که به‌شکل پازل به‌هم متصل می‌شوند. سطح داخلی این حلقه‌ها آج‌هایی دارد که موقع چرخیدن حلقه به دور بدن، با واردکردن ضربات متوالی به لایه‌های چربی زیر پوست، باعث بهتر سوختن موضعی آن‌ها می‌شود.

۷۴,۰۰۰ تومان

لوازم تناسب اندام تن زیب مدل Aerobic Hoop

ازآنجایی‌که تمرین با حلقه لاغری یا هولاهوپ یکی از شادترین روش‌های تمرینی است، گرایش به ورزش و داشتن بدنی زیبا با استفاده از این حلقه رو به افزایش است. امروزه در بسیاری از باشگاه‌های ورزشی به‌خصوص باشگاه‌های ویژه بانوان و ایروبیک، از حلقه لاغری برای رسیدن به بدنی خوش‌فرم، شکمی صاف و سلامت عمومی بدن استفاده می‌شود. «وسیله‌ی تناسب اندام تن زیب» مدل «Aerobic Hoop» یکی از این ابزارهاست. ابعاد این حلقه 100 در 100 سانتی‌متر است و وزنی برابر 920 گرم دارد.

۸۶,۶۱۰ تومان

حلقه هولاهوپ رجال مدل Double Magnetic

ابعاد 95 × 95 سانتی‌متر ، سایر توضیحات – دارای برجستگی داخلی – با نصب آسان – دارای 8 قطعه جدا شونده – قفل آسان – حمل و نقل آسان – همراه با فیلم آموزشی – ابعاد بسته بندی: 45 × 12.5 × 26 سانتی متر می باشد.

۶۲,۰۰۰ تومان

لوازم تناسب اندام تن زیب مدل 90136

«لوازم تناسب اندام تن زیب» مدل «90136» یک حلقه‌ی مناسب لاغری است، این حلقه وزنی در حدود 850 گرم دارد و قطری در حدود 100 سانتی متر دارد. این حلقه دارای هشت قطعه است که به راحتی به یکدیگر متصل شده و تشکیل به حلقه را می‌دهد. امروزه در این نوع از حلقه‌ها برای داشتن عملکرد سریع‌تر از برجستگی‌های انگشتی بره می‌برد که این برجستگی‌ها با وارد کردن ضربات بسیار ریز در به کم شدن حجم سلول‌های چربی محل مورد نظر کمک کرده و سرعت این فرایند را افزایش می‌دهد. این حلقه از جنس پلاستیکی با کیفیت بسیار بالایی تهیه شده است. این حلقه برای تمامی افراد خانواده مناسب است، این به این معناست که شما با صرف هزینه‌ای بسیار اندک وسیله‌ای همگانی برای رسیدن به اندامی مناسب در منزل و یا باشگاه خواهید داشت.

۴۸,۰۰۰ تومان

حلقه لاغری سالار اسپورت مدل PROFESSIONAL

«حلقه لاغری سالار اسپورت» مدل «PROFESSIONAL» در سالن‌های ورزشی و کلاس‌های ایروبیک جای خود را باز کرده و از آن برای انجام حرکات‌ چرخشی دور کمر، شکم، ران، بازو و… استفاده می‌شود. به تناسب جثه‌ی افرادی که می‌خواهند از این وسیله استفاده کنند، حلقه لاغری های مخصوص کودکان‌ به‌ قطر 71 سانتی‌متر و ویژه‌ی بزرگ‌سالان‌ به قطر 102 سانتی‌متر ‌توصیه می‌شود. مدل‌های جدید هولاهوپ از قطعات جداگانه‌ای تشکیل شده که به‌شکل پازل به‌هم متصل می‌شوند. سطح داخلی این حلقه‌ها آج‌هایی دارد که موقع چرخیدن حلقه به دور بدن، با واردکردن ضربات متوالی به لایه‌های چربی زیر پوست، باعث بهتر سوختن موضعی آن‌ها می‌شود. استفاده از حلقه های لاغری به مکان مخصوص نیازی ندارد و نه‌تنها در سالن‌های ورزشی و پارک‌ها بلکه در خانه هم می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

۵۹,۰۰۰ تومان

لوازم تناسب اندام تن زیب مدل 90157

ابعاد 4.5 × 104 سانتی‌متر ، وزن 1450 گرم ، سایر توضیحات – مناسب برای تسکین عضلات پشت، تقویت و خوش فرم کردن عضلات شکم و کاهش سایز کمر – دارای 40 عدد برآمدگی‌ ژلاتینی – سرهم شدن آسان – ابعاد بسته بندی 9 × 32 × 45 سانتی‌متر – دارای فیلم آموزشی – تعداد قطعات 8 تکه است.
۷۰,۰۰۰ تومان

لوازم تناسب اندام تن زیب مدل 90152EGG Shaped

شما می‌توانید با استفاده از « لوازم تناسب اندام تن زیب» مدل «EGG Shaped » و با انجام چند حرکت ساده (بصورت کامل در سی‌دی که همراه محصول توضیح داده شده) به راحتی وزن کم کنید. شما می‌توانید با استفاده از قابلیت تنظیم سایزی که این محصول دارد با توجه به جثه‌ی خود آن‌را تنظیم کنید و با استفاده از آن ورزش کنید. روش استفاده از این محصول به گونه‌ای بوده که شما حلقه را دور کمر خود بچرخانید که این حرکت تاثیر مستقیمی روی ناحیه شکم و پهلوی شما خواهد داشت و نتیجه‌ی آن کاهش یافتن سایز در این قسمت خواهد بود. در این محصول از برامدگی‌های نرمی استفاده شده تا شما با راحتی و لذت بیشتری از این محصول استفاده کنید.

۴۷,۰۰۰ تومان

حلقه تناسب اندام رجال مدل Hoop Massage

حلقه جادویی مدل Rejal Hoop Massage Aerobic جز ابزار ورزشی روز برای ورزشکاران مبتدی و حرفه است. شروع پیدایش این وسیله ورزشی به یونان باستان باز می‌گردد زمانی که ورزشکاران از آن برای سرگرم کردن خود و تمرین استفاده می‌کردند. در وهله‌ی اول جنس آن از چوب بود که به مرور زمان به پلاستیک مرغوب باکیفیت و استحکام بالا تبدیل شد. امروزی ها نام این حلقه را هولاهوپ گذاشتند که بیشتر در سالن های ایروبیک و بدنسازی دیده می شود. کارایی این وسیله ورزشی علاوه بر سرگرمی بیشتر برای کاهش وزن دور کمر،ران، شکم و خوش فرم کردن است. لازم به ذکر است که این حلقه جادویی به دلیل اینکه قطعات آن جدا می‌شود به سایزهای مختلف در می‌آید یعنی با توجه به شرایط و فردی که از آن استفاده می‌کند کوچک یا بزرگ می‌شود. در قسمت درونی قطعات آن برآمدگی هایی وجود دارد که هم به عنوان ماساژور کارایی داشته هم چربی های بدن را از بین می‌برد. بانوان و آقایان ورزشکار به راحتی می‌توانند این هولاهوپ را در هر مکانی به ویژه سالن های بدنسازی به همراه داشته باشند.

۶۵,۰۰۰ تومان

لوازم تناسب اندام تن زیب مدل Reticula Hoop

«لوازم تناسب اندام تن زیب» مدل «Reticula Hoop» یک حلقه لاغری یا ایروبیک است که ابعادی برابر 99 سانتی متر دارد. این حلقه 630 گرم وزن دارد و بدون برجستگی است تا برای افراد حساس‌تر که با برجستگی‌های انگشتی راحت نیستند بسیار مناسب است. این حلقه به راحتی وصل شده و می‌تواند ابعاد مختلفی را با وصل تعداد متفاوت از هشت قطعه موجودش داشته باشد. این حلقه می‌تواند از 6 قطعه تا هشت قطعه تشکیل شود. این مزیت کمک می‌کند تا افراد مختلف از کودکان تا بزرگ‌سال به‌راحتی از این وسیله استفاده کنند. لوازم تناسب اندام تن زیب مدل Reticula Hoop با طراحی مشبک و وزنی کمتر نسبت به بقیه حلقه‌های لاغری راحتی زیادی را در هنگام استفاده در اختیار شما قرار می‌دهد.

۳۶,۰۰۰ تومان

حلقه لاغری هشت تیکه مدل گوی دار

امروزه بدلیل کمبود وقت برای مراجعه به باشگاه ها،پارکها واماکن ورزشی برای ورزش کردن مردم برای لاغرشدن شکم وپهلو به محصولات کم حجم وکم جا روی آورده اند،حلقه های لاغری وچرخونک ها ازاین قبیل محصولات هستند که به راحتی قابل استفاده درمنزل می باشند،حلقه لاغری Venusدارای 8قطعه دارای برآمدگی می باشد که بدلیل نوع طراحی مناسب تمام گروه سنی می باشد،ورزش کردن روزانه بااین حلقه لاغری بهترین راه برای آب کردن چربیهای اشباع شده دراطراف شکم وپهلو می باشد .برای تقویت عضلات کمر،ران ها،پاهاوسرشانه ها و…مناسب است.

۱۹۹,۰۰۰ تومان

لوازم تناسب اندام هورس مدل Colourful

لوازم تناسب‌اندام «هورس» مدل Colourful ورزشی بانشاط برای از بین بردن چربی‌های شکم و پهلو است. هولاهوپ یک تمرین کامل برای کل بدن و از بین برنده چربی‌های شکم است که باعث تناسب‌اندام در قسمت کمر و تقویت عضلات شکم می‌شود. تمرین با حلقه لاغری باعث از بین رفتن چربی‌های بدن می‌شود، چربی‌های که بسیار سخت از بین می‌روند و برای سلامت قلب و عروق ضرر دارند.این حلقه همچنین با جدا کردن آسان آن به‌راحتی قابل‌حمل است. به‌علاوه استفاده از حلقه هولاهوپ باعث افزایش قدرت و انعطاف‌پذیری در قسمت ستون فقرات می‌شود. چرخش مداوم حلقه روی پهلو و کمر باعث کاهش سایز می‌شود و شما احساس شادابی بیشتری نیز می‌کنید.

۸,۱۶۰ تومان

حلقه تقویت مچ دست مدل ۶۰ LB

مشخصات

 • ابعاد
  10*8*4 سانتی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • جنس
  پلاستیک
۴۹,۰۰۰ تومان

حلقه تقویت مچ تن زیب مدل 90145

حلقه تقویت مچ تن زیب مدل 90145 » از لاستیک منعطفی ساخته شده و برای تقویت غضلات مچ مفید خواهد بود. این حلقه دارای ساختاری از لاستیک نرمی بوده. استفاده از این جنس علاوه بر ایجاد ساختاری منعطف باعث شده ساختار حلقه تا حد زیادی نرم شود تا شما با راحتی و لذت بیشتری از این محصول استفاده کتنید و به تقویت مچ خود بپردازید

۹,۰۰۰ تومان

حلقه تقویت مچ بتا مدل T22

مشخصات

 • ابعاد
  9*4*2 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
۶,۹۹۰ تومان

حلقه تقویت مچ دست دلفین مدل 2001

مشخصات

 • ابعاد
  8*2*8 سانتی‌متر
 • وزن
  20 گرم
 • جنس
  لاستیک
 • سایر توضیحات
  جنس: لاستیک
 • وزن تحمل: 30 کیلوگرم
 • دارای خاصیت الاستیکی جهت تقویت انگشتان دست
۱۷,۹۰۰ تومان

حلقه تقویت مچ رجال مدل 1500

حلقه تقویت مچ رجال» مدل «1500» از لاستیک منعطفی ساخته‌شده و برای تقویت غضلات مچ مفید است. این حلقه دارای ساختاری از لاستیک نرمی بوده و با استفاده از این جنس علاوه بر ایجاد ساختاری منعطف باعث شده ساختار حلقه تا حد زیادی نرم شود تا شما با راحتی و لذت بیشتری از این محصول استفاده کنید و به تقویت مچ خود بپردازید.

۷,۰۰۰ تومان

حلقه تقویت مچ دست همراه سالار مدل B12

مشخصات

 • ابعاد
  8*2*8 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
 • سایر توضیحات
  جنس: لاستیک
 • وزن تحمل: 30 کیلوگرم
 • دارای خاصیت الاستیکی جهت تقویت انگشتان دست
۱۲,۰۰۰ تومان

حلقه تقویت مچ بتا مدل T23

مشخصات

 • ابعاد
  9*4*2 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
۸,۵۰۰ تومان

حلقه تقویت مچ رجال مدل 1100

حلقه تقویت مچ رجال» مدل «1100» از لاستیک منعطفی ساخته شده و برای تقویت عضلات مچ مفید است. این حلقه دارای ساختاری از لاستیک نرمی است که استفاده از این جنس علاوه بر ایجاد ساختاری منعطف باعث شده ساختار حلقه تا حد زیادی نرم شود

۹,۷۰۰ تومان

حلقه تقویت مچ دلفین مدل Strong

مشخصات

 • ابعاد
  2×9×9 سانتی‌متر
 • وزن
  84 گرم
 • جنس
  لاستیک
 • سایر توضیحات
  – ساخته شده از لاستیک منعطف
 • – طراحی شده برای تقویت عضلات مچ
۲۷,۰۰۰ تومان

حلقه تقویت مچ بتا مدل T24

مشخصات

 • ابعاد
  9*4*2 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
۸,۴۰۰ تومان

حلقه تقویت مچ رین مدل 50LB

مشخصات

 • ابعاد
  9*7 سانتی‌متر
 • وزن
  100 گرم
۶۳,۰۰۰ تومان

حلقه تقویت مچ مدل FT مجموعه 5 عددی

استفاده از حلقه تقویت مچ مدل FT از قدیمی‌ترین وسایلی هستند که در بدنسازی برای تقویت مچ و انگشتان دست استفاده می‌شوند. تقویت مچ دست برای انجام امور روزمره بسیار سودمند خواهد بود.

۲۴,۵۰۰ تومان

حلقه تقویت مچ مدل LM-60LB

مشخصات

 • ابعاد
  2.5*7.5*9.5 سانتی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • جنس
  پلی‌وینیل کلراید (PVC)
 • سایر توضیحات
  – برای تقویت مچ و انگشتان
۶۹,۰۰۰ تومان

حلقه تقویت مچ مدل RT بسته 2 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  9*9*2 سانتی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • جنس
  لاستیک
 • سایر توضیحات
  تقویت مچ و ساعد دست
۱۱,۸۰۰ تومان

حلقه لاغری سالار اسپورت مدل PROFESSIONAL

حلقه لاغری سالار اسپورت» مدل «PROFESSIONAL» در سالن‌های ورزشی و کلاس‌های ایروبیک جای خود را باز کرده و از آن برای انجام حرکات‌ چرخشی دور کمر، شکم، ران، بازو و… استفاده می‌شود

۶۱,۰۰۰ تومان

لوازم تناسب اندام تن زیب مدل Double Projectives

به تناسب جثه‌ی افرادی که می‌خواهند از این وسیله استفاده کنند، هولاهوپ‌های مخصوص کودکان‌ به‌ قطر 71 سانتی‌متر و ویژه‌ی بزرگ‌سالان‌ به قطر 102 سانتی‌متر ‌توصیه می‌شود.

۶۱,۴۰۰ تومان

لوازم تناسب اندام تن زیب مدل 90136

لوازم تناسب اندام تن زیب» مدل «90136» یک حلقه‌ی مناسب لاغری است، این حلقه وزنی در حدود 850 گرم دارد و قطری در حدود 100 سانتی متر دارد

۵۹,۰۰۰ تومان

لوازم تناسب اندام تن زیب مدل Aerobic Hoop

ازآنجایی‌که تمرین با حلقه لاغری یا هولاهوپ یکی از شادترین روش‌های تمرینی است، گرایش به ورزش و داشتن بدنی زیبا با استفاده از این حلقه رو به افزایش است.

۱۵۵,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه